Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 20:37:16
Головна » Статті » Інші

Збережіть голубиний спорт від пташиного грипу

Збережіть голубиний спорт від пташиного грипу

2017 увійде в історію як рік, протягом якого пташиний грип обмежував голубів у всьому світі. Щоб запобігти любителів від таких майбутніх страждань, міжнародна федерація голубиного спорту (F.C.I.) організовує кампанію зі збору коштів, яка доведе, що гоночні (спортивні) голуби не сприйнятливі до пташиного грипу.
1. Чому crowdfunding? (Крауфандінг - збір коштів, грошей через інтернет)
Міжнародна федерація голубиного спорту (F.C.I.) прагне врятувати голубиний спорт від постійної загрози спалахів пташиного грипу, також відомої, як пташиний грип, науково довівши, що спортивні голуби не сприйнятливі до цієї хвороби.
2. Контекст?
В останні роки Європа страждає від спалахів пташиного грипу майже у всіх країнах. Ці спалахи все більше загрожують існуванню виду голубів у всіх його аспектах. Коли спалахує пташиний грип, державні органи одноманітно зупиняють будь-які дії, пов'язані з голубами.
Докладніші відомості про процес заборонені законом при виникненні спалаху:
- Вільний політ та гонки (змагання) голубів.
- Організація виставок голубів,
- Перевезення голубів.
Однак немає ніяких наукових доказів того, що спортивні голуби коли-небудь були носіями або поширювали пташиний грип. Навпаки, наукові дослідження показують, що спортивні голуби навряд чи коли-небудь постраждають від цього захворювання, не кажучи вже про перенесення і поширення.
Проте, уряди беруть на себе нульові шанси і одноманітно групують всіх голубів і птахів разом в одній і тій же категорії ризику.
Це стосується всіх нас, які беруть участь в гонках (змаганнях) голубів, щоб довести, що наші уряди помиляються, і звільнити наш улюблений вид голубів від будь-яких юридичних та ветеринарних обмежень, які в даний час накладаються на нього без будь-якої реальної наукової основи.
F.C.I. хотіла б постійно перебувати на передньому краї цієї боротьби.
3. Як?
Щоб довести законодавцям, що спортивні голуби не сприйнятливі до нинішнього захворювання пташиного грипу, F.C.I. започаткувала проект, в якому спортивний голуб буде перевірений на імунітет проти пташиного грипу. Цей проект буде організований професійним, об'єктивним і науковим чином.
Це буде нелегкий бій, так як вірус пташиного грипу продовжує мутувати і змінюватися протягом часу. Тому в майбутньому може знадобитися повторна перевірка нових штамів пташиного грипу, а також доказ того, що спортивний голуб залишається неприйнятним для всіх типів і штамів пташиного грипу.
Однак такий проект дуже дорогий, і у F.C.I. немає коштів для його фінансування. Тому ми звертаємося до всього співтовариства голубівників і до всіх, хто в даний час бере участь в голубиному спорті. Якщо ми все зробимо невеличкий внесок, ми зможемо дійсно домогтися свободи, яку заслуговують наші голуби.
4. Мета.
Протягом наступних 30 днів ми прагнемо зібрати € 60.000, необхідні для проведення тестів, і, сподіваємося що, отримаємо результати, необхідні для того, щоб внести зміни, в яких так сильно потребують у спортивному голубівництві.
F.C.I. створила новий Фонд F.C.I. для наукових досліджень спортивних голубів, в якому будуть збиратися кошти.

Ви можете зробити свою пожертву, натиснувши на посилання https://www.gofundme.com/savethepigeonsport
Давайте разом збережемо голубиний спорт! Дякуємо!
https://www.pigeonsfci.com

 

Сохраните голубиный спорт от птичьего гриппа

2017 войдет в историю как год, в течение которого птичий грипп ограничивал голубей во всем мире. Чтобы предотвратить любителей от таких будущих страданий, международная федерация голубиного спорта (F.C.I.) организует кампанию по сбору средств, чтобы доказать, что гоночные (спортивные) голуби не восприимчивы к птичьему гриппу.

1. Почему crowdfunding? (крауфандинг – сбор средств, денег через интернет)

Международная федерация голубиного спорта (F.C.I.) стремится спасти голубиный спорт от постоянной угрозы вспышек птичьего гриппа, также известной, как птичий грипп, научно доказав, что спортивные голуби не восприимчивы к этой болезни.

2. Контекст?

В последние годы Европа страдает от вспышек птичьего гриппа почти во всех странах. Эти вспышки все больше угрожают существованию вида голубей во всех его аспектах. Когда вспыхивает птичий грипп, государственные органы единообразно останавливают любые действия, связанные с голубями.
Следующие действия запрещены законом при возникновении вспышки:
- Свободный полёт и гонки (соревнования) голубей.
- Организация выставок голубей,
- Перевозка голубей.
Однако нет никаких научных доказательств того, что спортивные голуби когда-либо были носителями или распространяли птичий грипп. Напротив, научные исследования показывают, что спортивные голуби вряд ли когда-либо пострадают от этого заболевания, не говоря уже о переносе и распространении.
Тем не менее, правительства берут на себя нулевые шансы и единообразно группируют всех голубей и птиц вместе в одной и той же категории риска.
Это касается всех нас, которые участвуют в гонках (соревнованиях) голубей, чтобы доказать, что наши правительства ошибаются, и освободить наш любимый вид голубей от любых юридических и ветеринарных ограничений, которые в настоящее время налагаются на него без какой-либо реальной научной основы.
F.C.I. хотела бы постоянно находиться на переднем крае этой борьбы.

3. Как?
Чтобы доказать законодателям, что спортивные голуби не восприимчивы к нынешнему заболеванию птичьего гриппа, это намерение F.C.I. начала проект, в котором спортивный голубь будет проверен на иммунитет против птичьего гриппа. Этот проект будет организован профессиональным, объективным и научным образом.
Это будет нелегкий бой, так как вирус птичьего гриппа продолжает мутировать и меняться в течение времени. Поэтому в будущем может потребоваться повторная проверка новых штаммов птичьего гриппа, а также доказательство того, что спортивный голубь остается неприемлемым для всех типов и штаммов птичьего гриппа.
Однако такой проект очень дорог, и у F.C.I. нет средств для его финансирования. Поэтому мы обращаемся к всему сообществу голубеводов и ко всем, кто в настоящее время участвует в голубином спорте. Если мы все сделаем небольшой вклад, мы сможем действительно добиться свободы, которую заслуживает наш голубей.

4. Цель.
В течение следующих 30 дней мы стремимся собрать € 60.000, необходимые для проведения тестов, и, надеемся что, получим результаты, необходимые для того, чтобы изменения, в которых так сильно нуждаются в спортивном голубеводстве.
F.C.I. создала новый Фонд F.C.I. для научных исследований спортивных голубей, в котором будут собираться средства.

Вы можете сделать свое пожертвование, нажав на ссылку https://www.gofundme.com/savethepigeonsport
Давайте вместе сохраним голубиный спорт! Спасибо!
https://www.pigeonsfci.com

 

Категорія: Інші | Додав: vladimir (17.12.2017)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]