Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 19:02:43
Головна » Статті » Інші

Витяг з протоколу засідання президії Всеукраїнської конфедерації голубиного спорту

Витяг з протоколу

засідання президії Всеукраїнської конфедерації голубиного спорту

14 березня 2015 р.                                                                                м. Львів

Присутні : 5 членів Президії  ВКГС:  Когут І.В. , Боднараш І.Д., Суль В.В., Крицький В.В.,  Михалець Я.Т.

Відкрив засідання Президії ВКГС Боднараш І.Д.

Пропоную обрати головуючого та секретаря Президії ВКГС.

Ухвалили: обрати головуючого Президії ВКГС – І.Д. Боднараша  та секретаря Президії ВКГС - Григорьева О.В.

Голосували:  За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Порядок денний засідання Президії ВКГС.

Перше питання. Звіт членів Президії за проведену роботу у 2014 р.

( Боднараш І.Д.,  Михалець Я.Т., Когут І. В.,  Крицький В.В., )

(Фінансовий звіт)

Ухвалили: Дану інформацію прийняти до відому.

 

Друге питання. Про прийняття  нормативних документів на 2015 р. - «Положення про проведення змагань спортивними голубами» – з доповненнями на 2015 р., «Положення про Конфедерацію».

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх, що для результативної роботи ВКГС  у 2015 році потрібно прийняти ряд нормативних документів, за допомогою яких буде йти процес роботи у ВКГС у 2015 р. Нам необхідно прийняти редакції  «Положення про проведення змагань спортивними голубами» та «Положення про Конфедерацію» з доповненнями, над якими працювала група фахівців, як з ВГО «Всеукраїнська Національна федерація аматорів поштово-спортивного голубівництва»  (далі УНФ) та з  ВГО «Федерація голубиного спорту Україні» (далі ФГСУ). Прошу переглянути кожний пункт віще зазначених документів.

Голосували: За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: Прийняти редакції «Положення про проведення змагань спортивними голубами» та «Положення про Конфедерацію» з доповненнями на 2015 р.

Трете  питання.  Про створення умов для легального контролю за проведенням змагань та результатів змагань. Про «Положення про діяльність реєстраційної комісії».

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх, що для контролю за проведенням змагань та результатів змагань, необхідно прийняти «Положення про діяльність реєстраційної комісії», за допомогою якого є можливість налагодити контроль у даному напрямку у ВКГС.  Пропоную прийняти редакцію даного положення.

Голосували: За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: Прийняти редакції «Положення про діяльність реєстраційної  комісії» з доповненнями на 2015 р.

Четверте  питання. Про створення спільних суддівських комісій для контролю за проведенням змагань,  про прийняття за основу зразків необхідних документів. (Акт перевірки та акт випуску голубів).

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх,  що для контролю проведення змагань між федераціями – суб’єктів ВКГС  необхідно налагодити  порядок контролю згідно з нормативними документами. У даному випадку пропонується створення спільних суддівських комісій, до складу яких мають входити представники, як ФГСУ, так і УНФ. Функції даних комісій прописані у «Положення про проведення змагань спортивними голубами». Акти перевірок мають відповідати зразкам прийнятих  Суддівською колегією ВКГС.

Голосували: За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: Створення спільних суддівських комісій, до складу яких мають входити представники, як ФГСУ, так і УНФ. Функції даних комісій прописані у «Положення про проведення змагань спортивними голубами». Акти перевірок мають відповідати зразкам прийнятих  Суддівською колегією ВКГС.

П’яте  питання.        Про створення умовдля обміну документами між федераціями.

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх про необхідність створення умов для обміну між федераціями документами, а саме: річними заявками на голубів та команди для змагань, які приймають участь у змаганнях 2015 р. Контрольно-заявочні відомості на участь у кожному змаганні для кожного спортсмена-голубівника (на кожне змагання окрема контрольно-заявочна відомість) та копії протоколів результатів кожного змагання (за вимогою). Затвердження пунктів прийому віще названих документів.

Голосували: „ За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: Створити умови для обміну між федераціями - річні заяви голубів, команд , яки приймають участь у змаганнях 2015 р. документами, а саме: річними заявками на голубів та команди для змагань, які приймають участь у змаганнях 2015 р. Контрольно-заявочні відомості на участь у кожному змаганні для кожного спортсмена-голубівника (на кожне змагання окрема контрольно-заявочна відомість) та копії протоколів результатів кожного змагання (за вимогою). Затвердити пункти прийому віще названих документів.

Шосте  питання. Про участь у Чемпіонаті світу з голубиного спорту на голубодромі у місті Арад (Румунія).

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх, що у 2015 р. у м. Арад (Румунія) буде проводитися Чемпіонат світу серед молодих голубів.  Кожна країна має квоту представництва: 25 + 5 – для дорослих  голубоводів та 25 + 5 для юніорів. Пропоную розподілити квоти представництва між українськими федераціями – УНФ -17 дорослі та 17 юніори , ФГСУ  - 10 дорослі та 10 юніори , Всеукраїнська Асоціація любителів поштово-спортивних голубів (далі ВАЛПСГ) 3 дорослі та 3 юніори. Доставку та оформлення потрібних документів доручити Боднарашу І.Д. Скласти кошторис витрат та у телефонному режимі вирішити всі питання по доставці голубів для участі у вище зазначених змаганнях.

Голосували: За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: Квоти представництва між українськими федераціями  розподілити наступним чином: УНФ - 17 дорослі та 17 юніори, ФГСУ - 10 дорослі та 10 юніори, ВАЛПСГ - 3 дорослі та 3 юніори. Доставку та оформлення потрібних документів доручити Боднарашу І.Д.  Скласти кошторис витрат та у телефонному режимі вирішити всі питання по доставці голубів для участі у вище зазначених змаганнях.

Сьоме  питання. Про можливість  включення до складу Президії ВКГС представників ВАЛПСГ. Про умови виконання Сверделом Р.П. та іншими представниками ВАЛПСГ  вимог.

Слухали: Головуючий довів до відома присутніх, що за останній час виникло чимало проблем з керівником ВАЛПСГ – Сверделом Р.П.  Дана особа різними шляхами  намагалася завадити діяльності інших федерацій голубиного спорту в Україні та участі колекції України в міжнародних заходах. Після підписання «Сертифікату F.C.I. про Конфедерацію» за вимогами F.C.I. у січні 2015 р у м. Будапешті, Свердел Р.П. і на далі  незаконно претендує на посаду Президента УНФ та створює проблеми  для розвитку голубиного спорту в Україні.

   Для подальшої роботи у Конфедерації пропоную, присутнім на засідання Президії, встановити для Свердела Р.П. та ВАЛПСГ цілий пакет вимог. Тільки після виконання всіх пунктів зазначених у даному пакеті, допустити представників ВАЛПСГ до роботи у Президії та Суддівської колегії  ВКГС. Пропоную для обговорення всі пункти зазначенні у даному пакеті:

  1. Визнання Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту.
  1. Подання до Президії ВКГС копій реєстраційних документів «ВАЛПСГ».
  1. Проведення конференції «ВАЛПСГ» за присутності представників ФГСУ та УНФ з метою вияснення, хто є керівником «ВАЛПСГ».
  1. Подання в Президію ВКГС списків осередків «ВАЛПСГ» з кількісним складом.
  1. Вирішити  питання, що до фінансових претензій з боку ФГСУ та УНФ а адресу Свердела Р. та «ВАЛПСГ».
  1. Офіційне відмовлення від незаконно отриманого поста президента УНФ.
  1. Письмове вибачення, що до судових процесів перед членами УНФ.
  1. Письмове вибачення Медвіденко О. та Пуздрі Г., які є членами «ВАЛПСГ», за дезінформацію на Дніпропетровськом сайті на адресу керівництва ФГСУ.
  1. Письмове вибачення  від Свердела Р. та «ВАЛПСГ» на адресу F.C.I. стосовно шантажу та дезінформації, яке мало місце за останній період часу.

Голосували: За ” – 5,  „ Проти ” - 0,  „ Утрималось ” – 0.

Ухвалили: З метою допущення представників ВАЛПСГ до роботи у Президії ВКГС та у Суддівської колегії ВКГС,  керівництву та представникам ВАЛПСГ необхідно виконати всі пункти умов зазначених вище.

8. Різне.

 Рішень не приймалося.

Головуючий Президії ВКГС                                           І.Д. Боднараш

Секретар   Президії ВКГС                                               О.В. Григорьев

Витяг вірно:         І.Д. Боднараш

 

Категорія: Інші | Додав: vladimir (01.04.2015)
Переглядів: 478 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]