Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 20:30:22
Головна » Статті » Інші

Україна на лавці запасних гравців

 

               
      4-ий Кубок Європи з голубиного спорту в Брно у 2014 році  (Чеська Республіка)

«Україна на лавці запасних гравців»

     Проводячи підсумок роботи у голубиному спорті за 2013 р., настав момент оголосити читачеві даного сайту всі події, які відбувалися у голубиному спорті у 2013 році.

   Цей сезон починався ніби непогано. Була проведена величезна робота з підготовки до участі колекції кращих голубів України у 33-й Олімпіаді в м. Нітра (Словаччина). Левова частка чорнової роботи була покладена на плечі керівництва ФГСУ. Керівництво ФГСУ взяло зобов'язання з оформлення виїзних документів: це ветеринарні документи, дорожні документи, автотранспорт, відкриття віз для всіх офіційних представників України, транспортування та оформлення митних документів. Так як в той же час готувалася ще одна колекція з Західної України, на чолі з І.Когут, були зроблені всі заходи, щоб Україна була представлена ​​в повному обсязі (мається на увазі голуби - представники всіх трьох федерацій). Судячи з кінцевого результату 33-й Олімпіади, вище згадана група «діячів» на чолі з І. Когутом не зробила потрібні висновки і відкрила «новий проект» боротьби за перевагу в голубиному спорті під патронатом Л. Деркача і Н. Ковальова, які не мали нічого спільного з голубиним спортом, а всякими шляхами намагалися підпорядкувати собі даний вид спорту. Для досягнення «великої мети» дані особи всякими правдами і неправдами намагаються «привласнити собі іграшку» у вигляді УНФ, підставляючи при цьому того ж І. Когута і П. Коцура, чиї прізвища спливають трохи пізніше, в останній декаді 2013р. у судових процесах. В лютому 2013 р. новий «господар» УНФ проводить, так званий з'їзд, де чітко вказують кожному «гравцеві», де його місце, і які функції кожен гравець повинен виконувати. У даній ситуації, як і багато років тому, коли «хазяїн» починав свій похід на голубиний «Олімп» (історія добре пам'ятає початок двох тисячних років ), про спортивний принципі в УНФ навіть і мови не велося.

   Під час 33-й Олімпіади, в ході довгих бесід і консультацій з керівництвом F.C.I. (Міжнародної Федерації голубиного спорту) було прийнято рішення, і запропоновано українською офіційною делегацією, створити «Всеукраїнську Конфедерацію голубиного спорту», яка має об'єднати всі три, існуючі на цей час, федерації. В лютому 2013 р. почався процес підготовки до об'єднання федерацій. На початку березня 2013 відбулося перше засідання представників ФГСУ і ВАЛПСГ, де був розроблений механізм спільної діяльності у голубиному спорті на 2013 рік. Спільними зусиллями була створена Президія «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту», Суддівська Колегія та Дисциплінарний Комітет, до яких увійшли по 3 представника від кожної організації. Почалася робота над створенням єдиного «Положення про змагання», Правил змагань і системи підрахунків результатів змагань, а також загальний контроль над проведенням змагань. Між ФГСУ і ВАЛПСГ була підписана двостороння Угода про співпрацю. У даному випадку велика відповідальність лягла на ФГСУ, так як треба було підготувати до сезону 2013 клубні програми та розробити механізм щодо об'єднання результатів усіх клубів, які подали заяви на участь у Чемпіонаті України з голубиного спорту у 2013 році.

     12-13 березня 2013 спільна делегація взяла участь у Директораті F.C.I. (Міжнародної Федерації голубиного спорту), в результаті якого був розроблений документ про спільну діяльність у голубиному спорті України, з подальшим правом представлення даного виду спорту на міжнародному рівні. Спочатку здавалося, що всі спірні питання вже позаду, але трохи пізніше в самому F.C.I. з'являється «новий шанувальник» для України на ім'я Ернесто Россі, який, незважаючи на раніше виданий документ Директоратом F.C.I., шукає спроби всілякого неправильного трактування даного документа (між іншим, сам Ернесто Россі в ході роботи засідання Директорату F.C.I. і займався оформленням даного документа). У читача може виникнути питання - а, як Ернесто Россі потрапив в Україну і хто йому дав права втрутитися у внутрішні справи голубиного спорту України? Під час роботи засідання Директорату F.C..I стояло питання про інспектування голубодромів, які проводять свою діяльність за програмою F.C.I. Так як голубедром «Павлівка» проводив свою діяльність за даною програмою, президент F.C.I. д -р Ж. Терезо ​​попросив присутніх включити його у список для інспектування голубодрома «Павлівка». Враховуючи, що особисто президент F.C.I. мав відвідати Україну, ми представники «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту» почали підготовку до прийому гостя високого рангу.

    Ми підготували цілу програму заходів, де першим пунктом порядку денного стояла зустріч з Міністром у справах молоді, сім'ї та спорту України паном Сафіуліним. Як з'ясувалося пізніше, в серпні 2013 батько пана Ж. Терезо ​​раптово захворів, три тижні перебував у комі, після чого «пішов у світ інший». Перебуваючи в такому положенні пан Ж. Терезо ​​повідомив нам про те, що функції інспектування голубодрома «Павлівка» покладено на Ернесто Россі. Але, як з'ясувалося трохи пізніше Ернесто Россі з нетерпінням чекав можливість відвідати Україну. Читач знову може поставити запитання - Чому? Тут то воно і було дорогий читачу. Вся діяльність останніх чотирьох років у F.C.I. пов'язана з тим, що Ернесто Россі давно веде негласну політику по притягненню ряду країн у коаліцію, яка в майбутньому повинна керувати у F.C.I. Ще в 2010 р. І. Боднараш - президент ФГСУ отримав запрошення від президента «Союзу голубівників РФ» В. Самодєлова взяти участь у нараді «По залученню молоді до голубиного спорту», проведену під керівництвом Ернесто Россі, так, як в той період дана особа у F.C.I. відповідала за даний напрямок. Здавалося, що ніби все робиться правильно, але в ході зустрічі був озвучений план про можливі зміни у майбутньому в складі керівництва F.C.I. ФГСУ пропонувалося вирішити всі існуючі питання, пов'язані з членством в F.C.I. взамін на голос від України на користь потрібного кандидата. Щоб, мати потрібну кількість голосів, в терміновому порядку треба було прийняти ряд країн у члени F.C.I. з колишніх республік Радянського Союзу, чим і зайнявся в наслідок Ернесто Россі, але на велике щастя не довів до кінця. По приїзду додому, порадившись з членами президії ФГСУ, було прийнято правильне рішення - не вступати в авантюри даного характеру.

    Повертаючись назад до теми приїзду Ернесто Россі до України, у даного діяча з'явилося нова можливість - знову спробувати використати Україну в нових політичних аферах, тільки на цей раз використовувати нову структуру під назвою - УНФ.

   Починаючи з перших чисел серпня 2013, Ернесто Россі почав нам писати листи примусового характеру, в яких нахабно викладав свою думку до існуючих українських законів «Про Громадські організації» та «Про культуру і спорт». У наших відповідях ми кілька разів йому зробили зауваження, і вимагали від нього, з повагою ставиться до України. Що стосується повноваження даної особи то перед ним, F.C.I. поставила завдання, інспектувати голубодром «Павлівка», всі інші його дії суперечать Статуту F.C.I. і можуть бути оскаржені у майбутньому. З його заяв було видно, як Ернесто Россі намагався всіляко лобіювати інтереси І. Когута і С. Васильєва та природно отримати голос України у майбутньому. Але здоровий глузд узяв гору. Проведені дії з боку «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту» були спрямовані на розвиток голубиного спорту в Україні і його визнання за кордоном.

    Посилаючись на фото матеріали з сайту УНФ, а так само, базуючись на підтвердженої інформацією ряду джерел, можна зробити висновок, що Ернесто Россі всіляко намагався проштовхнути потрібний йому документ, за допомогою якого він отримає дивіденти в майбутньому. Забігаючи трошки вперед, буквально нещодавно після Кубка Європи у Брно стали відомі імена кандидатів на пост президента F.C.I., один з кандидатів це Ернесто Россі. Тепер ми сподіваємося, що читачеві стало зрозуміло, скільки інтриг плелося навколо України і заради чого це все проводилось. Прикро те, що простий український голубівник став жертвою даної ситуації.

    Тепер підійдемо ближче до проведення 4 -го Кубка Європи з голубино спорту. Вже на початку вересня, згідно з регламентом і планом роботи, Я. Новотни - керівник оргкомітету з проведення 4 -го Кубка Європи з голубиному спорту направив усім країнам - учасникам пакет документів для підтвердження участі в даному заході . Як законослухняні члени F.C.I. , «Всеукраїнська Конфедерація голубиного спорту» направила організатору всі формуляри документів, що підтверджують участь української колекції. Після даного підтвердження Ернесто Россі і почав всю свою брудну гру і всіляко намагався заплутати пана Я. Новотни .
   Після чергового Директорату F.C.I., який відбувся в жовтні 2013р., у зв'язку з судовими позовами, які розглядалися на той момент, було прийнято рішення дати фігурантам суднових позовів вирішити всі питання, після чого інформувати F.C.I. про стан справ. Так як суд першої інстанції та апеляційний суд прийняв свої рішення на користь Р.Свердела, у  F.C.I. був направлений повний пакет документів для ознайомлення. Але і в даній ситуації Ернесто Россі вставив «свої п'ять копійок». Знову обманним шляхом він почав апелювати перед організаторами 4 -го Кубка Європи з голубиному спорту про недопущення колекції «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту» брати участь у даному заході і всілякими шляхами намагався лобіювати інтереси І. Когута. Про всі події був інформований Президент F.C.I. пан Ж.Терезо. Далі було прийнято рішення - українську колекціію допускати тільки в тому випадку, якщо вона буде Об'єднана, тобто, від усіх трьох федерацій. Всі три федерації отримали дане рішення у письмовій формі, де організатори 4 -го Кубка Європи з голубиного спорту зажадали до 20 січня 2014 дати підтвердження на участь у даному форматі. І тут почалося саме «цікаве», всі керівники УНФ по черзі, так як з ними велися телефонні розмови відхрестилися від прийняття рішення. З ряду джерел ми отримали інформацію, що керівники УНФ проігнорували всі заборони і все таки повезуть свою колекцію, сподіваючись на свого «покровителя» - Ернесто Россі.

   По приїзду у Брно, всілякими шляхами, керівництво УНФ намагалося «проштовхнути» свою колекцію у зал виставки, але суворе рішення керівника F.C.I. пана Ж.Терезо узяло верх. У даній ситуації Ернесто Россі красиво «зіскочив з дистанції» і взагалі не приїхав на даний захід. Враховуючи всі його некоректні дії по відношенню до представників «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту», і постійного лобіювання інтересів групи людей під прикриттям УНФ, правда і справедливість все таки в даній ситуації, перемогла. По відношенню до УНФ, пан Е. Россі вчинив дуже погано, навіть не пристойно.

     Далі з'явився конструктивний діалог між усіма трьома сторонами - мається на увазі три федерації від України. Поступово всі сторони стали визнавати той факт, що треба сісти за стіл переговорів і вирішити всі проблеми цивілізованим шляхом. У процесі обговорення існуючих проблем, І. Боднараш запросив Президента F.C.I. - пана  Ж.Терезо, який, можна сказати, благословив представників усіх трьох українських федерацій, які, нарешті, зібралися разом для вирішення всіх існуючих проблем у голубиному спорті України.

   Так як 13.03.2013 р. на Директораті F.C.I. , коли був прийнятий новий формат членства України у F.C.I. через «Всеукраїнську Конфедерацію голубиного спорту», яку в подальшому треба було зареєструвати в органах юстиції України, під час даної зустрічі, представники «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту» ознайомили пана Ж.Терезо зі свідоцтвом про регестрацію даної організації. Так як було переведення даного документа, пан  Ж. Терезо ​​схвалив даний документ і попросив представників усіх конфліктуючих сторін підписати договір про співпрацю і всі документи направити до Секретаріату F.C.I. На наступному Директораті F.C.I. новий формат членства України у F.C.I. буде прийнятий за основу.
     У ході зустрічі було прийнято рішення - 01.03.2013 р. провести першу спільну нараду представників трьох федерацій з метою - знайти компроміс і налагодити роботу між даними структурами в майбутньому. ФГСУ виступила з пропозицією  від кожної організації по три представника - це квота представництва. У ході зустрічі планується підписати договір про співпрацю між федераціями, хочу відзначити, на рівних правах, де немає ні старших і ні молодших, і де немає головних, а одна команда, яка буде проповідувати чесний голубиний спорт без політичних елементів та «господарів».

     Планується створити ряд комітетів, які спільно будуть регулювати процес розвитку голубиного спорту України. У дані комітети будуть задіяні кваліфіковані та порядні представники, які зможуть внести свій внесок у розвиток голубиного спорту. Раніше існуючі «авторитети», свій авторитет зможуть потвердіть тільки хорошою та продуктивною роботою, в іншому випадку «авторитетам» прийдеться дати місце тим представникам, які дійсно хочуть допомогти РОЗВИТКУ голубиного спорту в Україні. Кваліфіковані та порядні представники є у всіх трьох федераціях.

   Більше уваги планується приділити розвитку молодіжної програми. З метою залучення молоді, у майбутній спільній роботі. Планується внести пункт, про проведення чемпіонату України серед юнацтва та молоді віком до 25 років. Про всі нововведення та плани розвитку голубиного спорту в Україні ми Вас проінформуємо в наступних матеріалах.

 

Президент ФГСУ І.Д. Боднараш  

 

 

 

 

 

Категорія: Інші | Додав: vladimir (18.02.2014)
Переглядів: 565 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]