Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 10.07.2020, 09:42:25
Головна » Статті » Інші

Супермарафон «Гданськ - 2013»

  

Супермарафон «Гданськ - 2013»

   Знову голубівники-спортсмени Всеукраїнської громадської організації «Федерація голубиного спорту України» звернули на себе увагу «голубиної» громадськості. Згідно з планом заходів «Конфедерації голубиного спорту України» на 2013 р. Координаційна рада, запланував у червні-липні 2013 р. провести старти спортивних голубів на далекі і наддалекі дистанції. Враховуючи той факт, що ці дистанції вимагають значних фінансових витрат, керівництво ВГО «ФГСУ» прийняло пропозицію наших колег з Румунії на участь 13.07.2013 р. у випуску спортивних голубів з Гданська (Польща).
    Для успішної роботи було створено організаційний комітет цих змагань, який взяв на себе функції контролю, транспортування голубів, реєстрації повернення голубів і підбиття підсумків змагання. 09.07.2013 р. всі голуби-учасники з різних місць України були доставлені до Чернівців, де пройшли первинний контроль, в результаті якого, всі голуби були окільцьовані гумовими контрольними кільцями із двосторонніми номерами. Всього голубів було зареєстровано 294 шт. з 67 розплідників з Чернівецької, Одеської, Львівської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської, Полтавської та Донецької областей, а також Автономної республіки Крим.
    Далі, 10.07.2013 р., голуби учасники змагання на марафонській і супермарафонскій дистанції були доставлені до Сучави (Румунія) для вторинного контролю, де кожному голубу була надіта на родове кільце спеціальна контрольна самоклеюча стрічка з контрольним кодом. Після вторинного контролю голуби були розміщені в окремих боксах (знімних клітинах) в голубовозі. Розмір клітини-боксу 1,2 м на 1,1 м. У кожній клітині-боксі знаходилося по 20 голубів - самці окремо від самок. Кожна клітина-бокс мала індивідуальну поїлку і годівницю. Після навантаження голубів у голубовоз, постійно працювала витяжна вентиляція, за допомогою якої постійно здійснювалася подача свіжого повітря до голубів. Місткість голубовоза становить 10 000 голубів, але на дану дистанцію було завантажено 5400 голубів. Як видно з вище сказаного, наші колеги з Румунії дуже серйозно ставляться до таких заходів, як дистанції «Марафон».
   Далі голубовоз подолав шлях понад 1500 км по гарним європейським шляхам. Через кожні 4 години голубовоз зупинявся і мінімум 1 годину голубам давали відпочити від дороги, три рази на день голубів годували і напували, дозвольте зазначити, що корм був спеціальний, який використовується тільки в період змагань, він містить близько 15-ти інгредієнтів (превеликий жаль, багато хто з наших голубів вперше за своє життя отримали такий корм).
   12.07.2013 р. в першій половині дня голубовоз доставив «майбутніх чемпіонів» та призерів даного змагання в Гданськ (Польща), місто-порт на березі Балтійського моря.
   13.07.2013 р., враховуючи той факт, що вночі був невеликий дощ і всю Гданську затоку покрив туман. Тільки зі сходом сонця розсіявся туман, і румунська суддівська комісія дала дозвіл на старт голубів о 06 годин 40 хвилин.
    На румунських сайтах, бажаючі могли ознайомитися з відеосюжетом даного старту-випуску.
    Голубам належало подолати від 850 км до 1550 км. Найближче було голубам з Чернівецької та Львівської області, та далі за всіх було для голубів з Донецької області та Автономної республіки Крим. Голубам Одеської та Дніпропетровської області належало пролетіти в середньому 1250 км, а голубам Сумської, Полтавської та Кіровоградської областей - 1150 км. Згідно з «Умовами проведення супермарафону «Гданськ - 2013», всі здані на змагання голуби були розділені на дві групи: на групу голубів, яка летіла дистанцію LD (довгу дистанцію) від 700 км до 1100 км в кількості 79 штук і групу голубів, яка летіла SLD (супердовгу дистанцію) понад 1100 км в кількості 215 шт. Як виняток були голуби з Львівської області, для яких дистанція була 650 км, яка відноситься до категорії середніх дистанцій. У залік зараховувалося 20% з кожної групи голубів. Таким чином, вирівнювались шанси голубів з обох груп зайняти призове місце в даному змаганні.
      Перші голуби в Україні з'явилися в другій половині дня 14.07.2013 р. у Чернівецькій та Львівській областях. Чудовий результат показала самиця № 28200-06 голубівника Анастасова Анатолія з Макіївки (Донецька область), подолавши дистанцію в 1550 км менш ніж за три польотних дня. Порадував і голуб № 02654-09 «Бумеранг» криворізького голубівника Крицького Володимира Володимировича, який був призером минулорічного супермарафону «Берлін - 2012» на 1500 км, він успішно подолав і дистанцію супермарафону 2013 року в 1250 км.
   Підводячи підсумки, хочемо відзначити той факт, що голубівники України, які взяли участь у даних змаганнях, звернули на себе увагу наших колег з Європи. Ми змусили багатьох великих голубівників з неприхованим подивом подивитися на наші результати, особливо голуби-призери з донецького, дніпропетровського та одеського регіонів, де відстані від 1250 до 1550 км. Ми сміливо можемо пишатися тим, що ми, голубівники України, культивуємо раси голубів, що літають на наддалекі дистанції, яких не так багато у світі.
    Хотілося, щоб кожен із нас зрозумів, що це наш шанс, який необхідно обов'язково використовувати, тоді в короткий термін колекція українських «марафонців» і «супермарафонців» займе престижні місця на світових олімпіадах.
   Користуючись, нагодою хочемо подякувати всім учасникам змагання, а саме учасникам та призерам супермарафону «Гданськ - 2013», і побажати їм перемог на дистанціях «Марафон» і «Супермарафон». Запрошуємо всіх гулубівників-спортсменів та всіх бажаючих взяти участь в офіційному нагородженні переможців та призерів змагань спортивних голубів у листопаді 2013 року.

З повагою, президент ВГО «ФГСУ» І.Д. Боднараш
                   віце-президент ВГО «ФГСУ» В.В. Крицький

Категорія: Інші | Додав: vladimir (26.08.2013)
Переглядів: 955 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 1
0
1 Ira   [Матеріал]
Знайшовся голуб Румунія FCI 0350654. Звертайтесь тел. 380972891831. irinarajter@gmail.com

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]