Олімпіада спортивних голубів у м.Косів (Івано-Франківська область)

Олімпіада голубів у м. Косів Івано-Франківської області

ВГО «Федерація голубиного спорту України»

22 грудня в День Непорочного зачаття Святої Анни в спортивному залі Косівської школи інтернат-гімназії відбулась обласна виставка спортивних та декоративних голубів. Організаторами виставки виступили П.П. Сербалюк та його син Володимир Сербалюк, брати Ватаманюки Ярослав та Іван, підприємець Чурко Мирослав та інші голубоводи району. На відкриття виставки прийшли перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф. Грималюк, зав сектором молоді та спорту М.Д. Мельничук, директор школи-гімназії Цюро М.В.  Зі слів виступаючих звучали слова подяки за ту велику ентузіастку роботу яку проводять голубоводи по відродженню, популяризації голубівництва в районі, а також привітання з нагоди наступаючого Нового Року та Різдва Христового.

На виставці було проведено підсумки роботи за сезон 2013 року і виставлено 100 голубів. Голубоводи в цьому році провели 12 змагань це з м. Дунаївці – 150 км., м. Летичева – 220км., 5 раз з м.Митків – 340 км., три рази з м.Канатове Кіровоградської області та двох дальних дистанції це м.Харків та м.Павлоград – 780км.

Призові місця зайняли голуби в категорії «А» (від 100 до 400 км.)

Сербалюка П.П., Сербалюка В.П., Сербалюка В.П.

в категорії «В» (від 300 до 600 км.)

Стефурака В.І., Чурка М.Д., Сербалюка П.П.

в категорії «С» (від 500 до 800 км.)

Косминки В.В. м.Городенка, Свища М.М. м.Коломия, Стефанчука М. м.Городенка.

Кращим «АС» голубом став голуб № 03310-09р. власник Сербалюк П.П., кращою голубкою стала голубка № 0275-11р. власник Сербалюк В.П.

В номінації «Кращий голубівник» і «Майстер голубиного спорту» стали 1-місце Стефурак В.І., 2-місце Свищ М.М., 3-місце Сербалюк В.П.

В номінації «Командний залік по 5-ти перших» зайняли 1-місце Стефурак В.І., 2-місце Чурко М.Д., 3-місце Свищ М.М.

Всі нагороджені кубками та медалями. За участь у змаганнях та виставці було нагороджено всіх голубоводів медалями та дипломами.

Дуже велике розмаїття було декоративних голубів – це : павліни, якобіани, дутиші, кар’єри, кучеряві миколаївські, бельгійські – більше 20 різних порід. Самою кращою стала колекція Близнюка В.В. с. Ст. Кути.

Виставка була дуже чисельною, на ній були присутні голубоводи з Чернівецької та Тернопільської областей, з районів Коломийського, Городенківського, Снятинського.

Виставка пройшла за підтримки відділу освіти Козьменчук В.Я., директора школи Цюро М.В., спонсорів Чурка М.Д., Ватаманюка І.Ю., Ватаманюка Я.Ю., Косів СТ, Косівської міської ради.

Категорія: Інші | Додав: vladimir (18.01.2014) | Автор: Сербалюк Пилип Пилипович
Переглядів: 1984 | Рейтинг: 1.3/3