Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 20:07:22
Головна » Статті » Інші

Дебют України на 34-ій Олімпіаді у Будапешті

Успішний дебют «Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту» у 2014 році і участь в тридцять четвертій Олімпіаді F.C.I.

     Після не зовсім вдалої участі команди України у Кубку Східних країн у Брно (Чехія) у січні 2014 року, стало зрозуміло, що прийняття участі команди (колекції) України на міжнародній арені можливо тільки в об'єднаному складі всіх федерацій голубиного спорту країни. Так як дискусії про спільну роботу і співпрацю в галузі голубиного спорту проводилися за присутністю Президента F.C.I. пана Ж.Терезо, для більшості учасників даної наради стало зрозуміло, що настав момент об'єднання українських федерацій. Після низки обговорень було прийнято рішення провести першу зустріч в Україні 01.03.2014 р. у м. Хмельницький (нейтральна територія) у форматі 3 + 3 + 3 (по три представники від кожної федерації).

   Федерація голубиного спорту України (далі ФГСУ) - президент Боднараш І.Д. та Всеукраїнська національна федерація аматорів поштово-спортивного голубівництва (далі УНФ) - президент І.В. Когут дали згоду на проведення вищевказаної зустрічі. З боку третьої структури - Всеукраїнської асоціації поштово-спортивного голубівництва - президент Свердел Р.П. не надходило згоди «так». Пан Свердел шукав різні причини, щоб зустріч у вищевказаному форматі не відбулася. Він, Свердел став пред'являти різні претензії до Ігоря Когута та до всієї федерації УНФ. Для читача повідомляю, що на останньому з'їзді УНФ 25.01.2014 р. І.В. Когут був обраний президентом УНФ. Далі Свердел почав нахабно вимагати від ФГСУ  визнати його, Свердела, президентом УНФ. Представники ФГСУ запропонували йому відвідати західний регіон України, провести там з'їзд або конференцію,та якщо більшість голубівників довірять йому пост президента даної федерації, то ми будемо змушені його визнати, як керівника УНФ. Також дуже схвильовано Свердел взяв до відома, що в січні 2014 року була офіційно зареєстрована в органах юстиції «Всеукраїнська конфедерація голубиного спорту».

   У читача можуть виникнути питання - чому? А, тому що Свердел мріяв стати «Царем всієї голубиного-спорту України», про що стало ясно в кінці лютого 2014 року, після його самопроголошення президентом в зареєстрованій «Спілці». Без попиту у колективу УНФ пан Свердел включив дану федерацію до складу своєї «Спілки» і нахабно вимагав у ФГСУ підтримки у даній афері.

    А плани Свердела були наступні: отримати максимальну кількість голосів в Координаційній Раді конфедерації. Коли стало питання про поіменне представництво у Координаційній Раді конфедерації, то жодного представника від УНФ там не виявилося. Були озвучені прізвища: Медведенко А., Кошель В., Пуздря Г., Адаменко С., Свердел Р. і «можливо Ковалик Є.».

      Спроба Свердела викинути в «сміттєву корзину» багаторічну працю більшості голубівників України в черговий раз «дала тріщину». Далі Свердел пішов на відмову від участі в зустрічі 01.03.2014 р. у форматі 3 + 3 + 3.

    Розуміючи, що Свердел почав «новий етап боротьби», ФГСУ і УНФ почали шукати шляхи до співпраці. Спочатку в телефонному режимі велося обговорення основних принципів угоди про подальшу співпрацю. Був розроблений план зустрічей і заходів на 2014 рік. Кращі представники керівництв ФГСУ та УНФ розпочали роботу над створенням договору про співпрацю, положення «Про конфедерацію» і «Положення про членство в конфедерації». До середини квітня 2014 року всі вищевказані документи були готові, після чого були прийняті за основу та підписано договір про співпрацю між ФГСУ і УНФ. Дані факти були прийнятті з оплесками серед рядових членів ФГСУ і УНФ. Далі почалася щоденна робота і старання, щоб досягти позитивного результату. На початку сезону змагань та ФГСУ і УНФ надала своїм клубам програми підрахунку результатів змагань. Далі в кожній з суддівських колегій федерацій був створений обчислювальний центр, який приймав і обробляв результати змагань своїх клубів.

    В кінці сезону 2014 року вище названі суддівські колегії ФГСУ і УНФ визначили призерів змагань, як за два роки, так і за поточний сезон змагань. Як підсумок сезону змагань, кожна з федерацій провела свою Олімпіаду з подальшим нагородженням призерів змагань.

   Починаючи з вересня 2014 року почалася інтенсивна робота по підготовці участі колекції України в 34-ій Олімпіаді F.C.I. Ми, члени Координаційної Ради конфедерації прекрасно розуміли, що буде важко. Складно було через те, що «зграя хижаків» на чолі зі Сверделом, протягом усього року, написали масу «брудних» листів до F.C.I. і постійно намагалися перешкодити участі України у 34-ій Олімпіаді. Керівництво F.C.I. розібралося, де правда і де брехня, і зробило свої висновки на користь більшості чесних і порядних голубівників України. З боку «зграї хижаків», в останні два місяці, щодня велася дезінформація в усіх напрямках. Все це робилося з однією метою - знищити надію простого голубівника на те, щоб колекція України була представлена на 34-ій Олімпіаді F.C.I. Брехня, як інструмент тиску не мала меж. Яких тільки спроб «зграя хижаків» не старалася застосовувати. Крім «соратників» Свердела в гру були включені нові «гравці», такі, як Безушко Степан з Чернівецької області, який неодноразово був помічений у фальсифікаціях результатів змагань голубів, крадіжці голубів і аферах різних мастей. Дана особа має достатньо мерзенну автобіографію і на даний момент має дискваліфікацію у двох чернівецьких клубах (з характеристикою діяльності Безушко С. найближчим часом читач зможе ознайомитися в наступних матеріалах на нашому сайті).

     Всю брехню Безушко С. планувалося донести до читача за допомогою «Дніпропетровського сайту пліток», господарем якого є Пуздря Г. Ми неодноразово вели спостереження за діяльності Пуздрі Г. Даний колега, за допомогою свого «брехливого сайту», неодноразово намагався ображати ряд голубівників і навіть цілі організації. Група вічно незадоволених (наприклад, який то «ХМ» - рь та інші істоти незрозумілого походження) які на даному сайті спілкуються і його відвідують, нічого в голубівництві не досягли. Сам Пуздря і його клуб, багато років пливуть, десь посередині річки голубиного спорту і ніяк не можуть причалити до одного з берегів.

    Для успішного виконання поставленого завдання пов'язаної з вивезенням колекції України для участі в тридцять четвертий Олімпіаді F.C.I. був створений оргкомітет, до якого входили: Боднараш І., Когут І., Крицький В., Михалець Я. Дана група практично і була офіційною делегацією від України. Були розподілені обов'язки кожного. Для досягнення поставленої задачі на початку жовтня Боднараш І. відвідав Будапешт, де зустрівся з організатором 34-ї Олімпіади віце-президентом F.C.I., паном Іштваном Бардашом, де отримав всю необхідну інформацію для участі України в 34-й Олімпіаді F.C.I.

    Оскільки ФГСУ і УНФ виконали всі вимоги F.C.I. і вчасно сплатили членські внески в F.C.I. за два роки, то офіційно були отримані всі необхідні формуляри та запрошення для участі у даному форумі. Далі за роботу взявся пан Крицький В., який все грамотно оформив французькою мовою і вислав на пошту F.C.I., оформив необхідні формуляри та спеціальні виставкові картки на кожного голуба учасника, всього 38 шт. Пан Боднараш І. форсував оформлення ветеринарних сертифікатів і митних документів.

     Та ж процедура, мається на увазі відправка даної документації, була проведена і Ярославом Михальцев з пошти УНФ. Що стосується результатів змагань, то суддівські колегії УНФ і ФГСУ провели спільну зустріч, де ретельно перевірили всі результати змагань, після чого голуби були допущені в колекцію. Дана зустріч була проведена в м. Тернопіль, приміщення для проведення заходу люб'язно надав Ігор Когут.

     Також величезну подяку Ігорю Когуту і Володимиру Сулю за наданий транспорт у вигляді автобуса. Підготовкою всіх необхідних документів зайнявся Іван Боднараш. Всі документи були підготовлені в рамках існуючих законів України, а ветеринарні сертифікати - відповідно до вимог Євросоюзу. Що стосується програми виставкових карток, ми її також отримали офіційно. У ході роботи суддівської колегії в Тернополі, їх оформлення було доручено Володимиру Крицькому. До даної дільниці роботи був також притягнутий Космина Роман, так як він був відповідальним за підрахунок результатів в УНФ.

     Навколо вище зазначених виставкових карток «зграя хижаків» протягом двох останніх місяців влаштувала цілий «роман» пліток. "Товариш" Свердел запевняв своїх спільників, що картки фальшиві і потрапили в оргкомітет конфедерації неофіційно. Навколо них велися різні плітки і спроби дезінформувати українського голубівника. Після виставки у Львові в грудні, багато хто зрозумів що «казка» товариша Свердел не відповідає дійсності. Оргкомітет запропонував Ярославу Михальцу роздрукувати їх, і виставити під кожним голубом - призером, щоб всі «ілюзії недовірливих» розтанули. Але незважаючи на даний черговий прокол «зграї хижаків», були спроби придумати багато нових «казок».

    Незважаючи на вищевказані негативні моменти, 15.01.2015 р. наш «корабель» з офіційною колекцією України та з офіційною делегацією Всеукраїнської Конфедерації голубиного спорту причалив у Будапешті (Угорщина) - місці проведення 34-ї Олімпіади F.C.I. Представники оргкомітету Олімпіади з великим задоволенням прийняли нашу колекцію на зло «зграї хижаків». В обідній час представники «зграї хижаків» прибули до Будапешту і спробували всіляко дискредитувати офіційну делегацію України і нашу колекцію, але всі їх спроби ніхто не взяв до уваги. Дізнавшись, що ми з України, багато учасників Олімпіади підходили до нас і висловлювали свої співчуття, пов'язані з війною на Донбасі. В ході всіх заходів 34-ї Олімпіади F.C.I. ми неодноразово чули багато приємних слів на адресу нашої делегації і всієї України. Після довгих страждань, голубиний спорт України відчув запах перемоги та успіху.

Ми переможемо! Слава Україні!

Президент ФГСУ Боднараш І.Д.

Категорія: Інші | Додав: vladimir (25.01.2015)
Переглядів: 710 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 2.2/4
Всього коментарів: 3
1
2 Вітьок   [Матеріал]
Щиро підтримую вдячність керівництву  Конфедерації за організацію участі колекціїголубів від України у 34-ій Олімпіаді в Будапешті та досягнення, які там здобули. Мабуть мені ще довго треба працювати, щоб отримати право участі у складі команди від України, тому що я зовсім недавно почав займатись голубиним спортом. Але, я вже давно спостерігаю за подіями, які відбуваються у федераціях, побував на голубодромах у Києві та Геніческу, бував на Олімпіадах у Києві та Чернівцях, відслідковую інформацію на голубиних сайтах, спілкуюся з голубоводами  з різних місті і добре уявляю собі хто є хто.
Тут написано про Стьопу Безушка. Я добре знаю, що то за мерзотник. Він у слові з трьох літер робить три помилки (почитайте його акти), а взявся писати брехню на Дніпропетровському сайті, явно видно, що його брехню використовують інші люди (хижа зграя, як написано у цій статті). Та дуже не порядно, що адміністратор цього сайту це дозволяє. Ви спитайте у Стьопи, чим він заробляє на життя і він вам не відповість, бо все життя займається контрабандою, шкодить нашій державі, порушує закони, хіба це чесна людина? Він неодноразово був помічений у крадіжках голубів і на голубодромі у Києві, і на голубодромі у Геніческу, і на виставках у Києві, скажіть це чесна людина? Він був помічений у маніпуляціях з голубами на змаганнях у чернівецьких клубах, на стартах голубів, із-за чого переходив з одного клубу в другий, поки не створив свій, щоб маніпулювати там, як хазяїн, це чесна людина? Тепер він отримав дискваліфікацію у всіх чернівецьких клубах і його ніде не приймають на змагання у 2015 році, це що так просто? Він діє по давно відомому сценарію - кричить, тримай крадія голосніше всіх, бо сам є справжній крадій. Його деякі дії маю ознаки злочину, то люди добрі, він є злочинець, а яка правда у злодія?
Я дуже сподіваюсь, що чесні голубоводи давно розкусили Стьопу, і тих людей, які пишуть за нього пости на сайтах і використовують його злочину брехню. У керівників федерацій достатньо мудрості, щоб не мати нічого спільного з такими мерзотниками, як Стьопа Безушко з Чернівців.

0
3 vladimir   [Матеріал]
Доброго дня! Ви ще не згадали про те, що пан Свердел Р. у 2013 році зібрав дуже солідну суму грошей на придбання кілець на 2014 р. Довго годував всіх обіцянками, що кільця ось-ось будуть, але посилаючись на проблеми, ні одного кільця не видав і гроші не повернув. А та компанія його, яка пише на Дніпропетровському сайті замість Безушка (чи Безвушка) і теж до цього причасна, про це мовчить. Бажаючі можуть подзвонити до багатьох голубівників з іхньої асоціації (до Возного І., до Малашенка В.- Кривий Ріг, до Барана Я.- Дніпропетрівськ та багато інш. з західного регіону) і
послухати, що вам скажуть люди. Як це назвати - афера, крадіжка чи як? Публічних покаянь обо
пояснень поки що не було. А, ви пишущі за Стьопу, чого мовчите, поясніть народу де гроші? А то брехні про Боднараша І. не важко писати, та із-за спини, - а то, сказав, не сказав, а ФГСУ кільця получила вчасно, по дешевшій ціні, чим хотів продавати Свердел Р., нікого не обдурили. Всі отримали вчасно кільця фірмові Бельгійські. Причому, замічу, що 50% голубівників ФГСУ гроші наперед не здали і прийшлося федерації брати кредит.

1
1 pylyp4164   [Матеріал]
Вітаю голубоводів Украіни з успіхом на Олімпіаді !!1

Щира дяка  Боднарашу Крицькому Михайльцю  Молодці  !!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]