Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 19:15:35
Головна » Статті » Інші

36-та Олімпіада F.C.I. у місті Познань (Польща).

36-та Олімпіада F.C.I. у місті Познань (Польща).

Майже всі прихильники голубиного спорту Європи та світу з нетерпінням чекали відкриття 36-ї Олімпіади F.C.I. Згідно плану роботу F.C.I. на 2019 р. 24-27 січня в місті Познань (Польща) була відкрита і проведена 36-та Олімпіада F.C.I.

Україну в F.C.I. представляє Українська Конфедерація голубиного спорту (далі Конфедерація) всі нормативні документи та формуляри щодо підготовки та участі Конфедерації у даному заході були направлені на офіційну адресу Конфедерації. В свою чергу, Конфедерація офіційно повідомила F.C.I. про намір участі у запланованому заході. Але в середині жовтня 2018 р. стало відомо, що Ярослав Михалець зі своїми спільниками стали ігнорувати участь у запланованому засіданні Ради Конфедерації та відмовилися представити результати голубів призерів для перевірки, з метою створення колекції кращих голубів України. В телефонному режимі спільники Ярослава Михалеця пропонували ФГСУ включити декілька голубів призерів з ФГСУ до даної колекції, на що керівництво ФГСУ відмовилося таких намірів, щоб не бути учасниками афер та фальсифікацій.

Далі почалася брудна діяльність президента польської федерації голубоводів Яна Кавалера та одного з суб’єктів Конфедерації – федерації, керованою Я. Михалецем. Під час підготовки до участі в 36-й Олімпіаді F.C.I., Ярослав Михалець та його спільники показали «всі сторони непорядності та брехні», які існують для досягнення своєї брудної мети. Практично були порушені всі нормативні документи Конфедерації, які були спільно підписані, федераціями суб’єктами Конфедерації за останні роки. Згідно офіційних результатів з каталогу 36-ї Олімпіада F.C.I. ми побачили більшу кількість голубів призерів переважно з львівського регіону. Навіть в категорії «Стандарт» наші колеги по Конфедерації «впихнули» тільки своїх голубів.

В той же час, з боку Яна Кавалера була спроба втручання в роботу Конгресу F.C.I. Дана особа вирішила надати список делегатів від України. Але керівництво F.C.I вчасно звернуло увагу на заплановану аферу і було обрано офіційну делегацію в складі Іван Боднараша та Валерій Карпенко, які офіційно були включені до списку делегатів Конгресу F.C.I.

Під час роботи Конгресу F.C.I. завітала ї група голубоводів з України в складі: П.Коцур, Р. Свердел, Я. Михалець. Напевно Я.Михалець сподівався, що Іван Боднараш буде намагатися на неординарні кроки. Але «мрія» Я.Михальця та Яна Кавалера не здійснилася. Представники офіційної делегації від Конфедерації Іван Боднараш та Валерій Карпенко запросили всіх представників з України сісти за одним столом, на якому майорів прапор України, який став символом об’єднання українського голубиного суспільства за часи незалежної України.

До початку Конгресу F.C.I. Я. Кавалер підійшов до столу з прапором України, на якому були присутні вивіски з фаміліями Івана Боднараша та Валерія Карпенко – офіційних делегатів Конгресу F.C.I., не став втручатися в справи української спільноти, почувши від І. Боднараша, що Україна є незалежною державою, нам не потрібні старші брати.

Під час проведення 36-ї Олімпіада F.C.I., від представників секретаріату та директорату F.C.I. та від представників запрошених федерацій, неодноразово ми почули негативну оцінку щодо організації даного заходу. У всіх павільйонах були присутні моменти польського цинізму та пафосу.

За останні вісім років, на наш погляд, організація та проведення Олімпіади отримала найнижчу оцінку.

Будемо сподіватися, що наступні організатори Олімпіад F.C.I. звернуть увагу на данні помилки та будуть намагатися уникнути негативних елементів.

Прес служба ФГСУ.

Категорія: Інші | Додав: vladimir (03.02.2019)
Переглядів: 255 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]