Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 04.07.2020, 20:37:21
Головна » Статті » Інші

35-та Олімпіада F.C.I. у Брюселі

35-та ОЛІМПІАДА F.C.I. 2017 – БРЮСЕЛЬ (Бельгія)

   Згідно плану роботи Конфедерації голубиного спорту України (далі КГСУ) та ВГО «Федерація голубиного спорту України» (далі ВГО «ФГСУ») на 2016 -2017 р .р. було заплановано участь делегації та колекції кращих голубів України у 35-ій Олімпіаді F.C.I.

    На засіданні Суддівської колегії КГСУ 27.10.2016 р. була обрана колекція кращих голубів України. Від ВГО «ФГСУ» до вище згаданої колекції ввійшли десять голубів Чернівецького обласного осередку ВГО «ФГСУ» Івано-Франківського обласного осередку ВГО «ФГСУ», Криворізького міського осередку ВГО «ФГСУ» та Заліщіцького регіонального осередку ВГО «ФГСУ».

    26.11.2016 р. на засіданні Президії ВГО «ФГСУ» був обраний склад делегації від ВГО «ФГСУ» для участі у всіх офіційних заходах 35-ої Олімпіади F.C.I., до якої було обрано: Президента ВГО «ФГСУ» Боднараша І.Д., Головного арбітра ВГО «ФГСУ» Крицького В.В. та керівника Дисциплінарного комітету ВГО «ФГСУ» Радкевича Є.Ю.

    Далі почалися робочі будні по підготовці пакету документів дозвільного характеру. З організаторами 35-ої Олімпіади F.C. I. Бельгійської федерації голубиного спорту велося майже щоденне листування. За останні три роки вже стало традицією, що підготовкою до участі у міжнародних заходах традиційно займаються фахівці ВГО «ФГСУ», так як нашим колегам по Конфедерації голубиного спорту України представникам ВГО «Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивно-поштового голубівництва» завжди не «вистачає» часу для таких «дрібниць». Але, не зважаючи на багаті труднощі та штучні проблеми, які існують в українському голубиному спорті, фахівці ВГО «ФГСУ» плідно працювали над національною ідеєю – гідного представлення голубиного спорту України на світовому рівні.

    З метою уникнення непорозумінь, що до участі делегації та колекції голубів від України у 35-ій Олімпіаді F.C.I., фахівці ВГО «ФГСУ» постійно надавали вчасно всю необхідну інформацію організаторам даного заходу.

    Гадали, що все іде за планом, але не обійшлося без «політичних факторів», такий як курячий грип. За п’ять діб до відкриття 35-ої Олімпіади F.C.I., Департамент ветеринарної медицини Бельгії забороняє прийняття участі у 35-ій Олімпіаді F.C.I. країнам, які не є членами ЄС. До даного списку потрапила і Україна. В даному випадку керівництво F.C.I. приймає рішення результати голубів з країн яким заборонили представлення колекцій голубів залучити до каталогу результатів 35-ої Олімпіади F.C.I.

    Маємо честь повідомити, що жовто-блакитний прапорець майорів разом з номером голуба UA 68632-10 та ім’ям Ivan Bodnarash, який зайняв п’яте місце у престижній номінації категорія «Е» (марафон) у каталозі результатів 35-ої Олімпіади F.C.I.

    27.01.2017 року відбувся Конгрес F.C.I., в якому представники делегації від України прийняли активну участь. В ході роботи Конгресу F.C.I. було обрано нове керівництво та новий склад Директорату F.C.I. Новим керівником F.C.I. більшістю голосів було обрано великого друга України Іштвана Бардоша. Також маємо честь повідомити, що вперше в історії голубиного спорту України до складу Директорату F.C.I. було обрано представника України Боднараша І.Д. Напевно, це є велика подяка для всієї організації під назвою ВГО «Федерація голубиного спорту України».

    Від Президії ВГО «Федерація голубиного спорту України» кажемо всім Вам велике ДЯКУЄМО за підтримку.

Президент ФГСУ Боднараш І.Д.

Категорія: Інші | Додав: vladimir (14.02.2017)
Переглядів: 410 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]