Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [28]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 19.04.2024, 03:49:04
Головна » Статті » Інші

УМОВИ проведення всеукраїнського змагання спортивних голубів на наддалекій дистанції з Гданська (Польща)

ЗАТВЕРДЖЕНО:
На засіданні Президії ФГСУ
03.03. 2013
Протокол № 4 від 03.03.2013 р.

УМОВИ
проведення всеукраїнського змагання спортивних голубів на наддалекій дистанції з Гданська (Польща), супермарафону «Гданськ-2013»

1. Метою проведення даного змагання є демонстрація здібностей спортивних голубів долати наддалекі відстані (більше 1000 км) і визначення кращих голубівників-тренерів, які виростили і виховали таких голубів, а також, визначити найкращий клуб.
2. Дата проведення змагання з 06.07.2013 р. по 13.07.2013 р.
3. Оформлення всіх необхідних документів для транспортування голубів до місця старту бере на себе ФСГУ.
4. Первісне місце збору голубів для транспортування - м. Чернівці. Далі, голубовоз з голубами рухається по території України за маршрутом Чернівці-Сучава (Румунія) і далі спільно з голубами з Румунії голуби доставляються до місця старту в Гданськ (Польща).
5. Доставка голубів з клубів України до.Чернівців здійснюється клубами самостійно, там виконується посадка голубів у голубовоз і оформляються документи прийому голубів на змагання, проводиться пломбування кліток, в які були прийняті голуби. Копія акту приймання голубів у голубовоз, завірена відповідальною особою, видається представнику клубу, що здає голубів на змагання. Клітки голубовоза, повинні бути пронумеровані, і номери кліток вказуються в акті прийому голубів. За умовами румунської сторони голуби можуть буди розсаджені по різних клітках.
6. Контрольне кільцювання голубів, учасників даного змагання, виконується спеціальними гумовими контрольними кільцями з тисненим номером і спеціальними кільцями для електронних систем контролю голубів. Реєстрація електронних кілець проводиться на місцях у клубах. Спеціальне кільце не скасовує наявність гумового контрольного кільця та іншого виду контролю, який здійснюється у Чернівцях (суддівська комісією Чернівецького ГО ФГСУ) та в Румунії, про що складається протокол кільцювання голубів. Завірений печаткою ФГСУ протокол кільцювання голубів передається електронною поштою на адресу: golubi-fgsu@meta.ua на день кільцювання голубів, а оригінал протоколу кільцювання здається відповідальному судді, супроводжуючому голубовоз.
7. Під час транспортування голубів протягом світлового дня здійснюється відпочинок голубів, дворазове годування та напування їх (вранці та ввечері).
8. Старт голубів з місця випуску виконується рано вранці (з урахуванням погодних умов і білих ночей) здійснює бригада суддів федерації голубиного спорту Румунії. На місці старту голубів обов'язкова реєстрація географічних координат за допомогою навігатора GPS з точністю до 0,1 ", які реєструються в акті і передаються за допомогою SMS-повідомлення головному судді змагань.
9. Реєстрація голубів, які повернулися до розплідника з Гданську, здійснюється безпосередньо голубівниками-тренерами з реєстрацією дати і часу повернення за допомогою спеціальних механічних або електронних годинників, а також за допомогою електронних систем контролю. Годинники і персональні блоки електронних систем повинні бути попередньо опломбовані або мати неушкоджені голографічні пломби і повинні бути синхронізовані в часі. Синхронізований пуск і зупинка механічних годинників виконується суддями в клубах. Електронні системи реєструють час повернення голубів, механічні годинники в даному випадку використовують для підтвердження повернення голубів.
10. Результати реєстрації дати і часу повернення, голубів повинні в обов'язковому порядку чітко наноситися на стрічку годин або роздруковуватися з електронних систем контролю на принтері на спеціальному папері. Нечіткі, нерозбірливі і зіпсовані паперові носії до розгляду не приймаються і голуби, зареєстровані на даному носії, дискваліфікуються. Всі результати реєстрації на паперових носіях, які завіряються печаткою клубу, гумові і самоклеючі контрольні кільця повинні бути представлені в суддівську комісію ФГСУ за першою вимогою.
11. Прийом даних, що підтверджують повернення голубів (два номери гумового контрольного кільця і
​​два номери самоклеючої стрічки) негайно передаються по телефону призначеному судді-реєстратору. Номер мобільного телефону судді-реєстратора повідомляється за два дні до старту голубів. Суддя-реєстратор оформляє протокол реєстрації голубів із зазначенням часу реєстрації.
12. Час реєстрації повідомлення про повернення голуба вважається реальним часом повернення голуба, якщо голубівник не надає інших підтвердних документів, оформлених відповідним чином, про час прильоту голуба.
13. Оформлений протокол реєстрації повідомлень про повернення голубів суддя-реєстратор у п'ятиденний строк відправляє на електронну пошту за адресою golubi-fgsu@meta.ua з позначкою «Гданськ» для подальшої обробки у Всеукраїнській базі даних.
14. Кожен клуб учасник змагання голубів з Гданська оформляє свої результати в клубній програмі «Голуби». Сформовані файли змагання висилають на електронну пошту golubi-fgsu@meta.ua в 10-ти денний термін після закінчення змагання.
15. Для підбиття підсумків змагання всі учасники розподіляються на дві категорії, а саме:
- категорія "Long Distance" LD - входять клуби, для яких дистанція на даному змаганні становить до 900 км;
- категорія "Super Long Distance" SLD - входять клуби, для яких дистанція на даному змаганні складає понад 900 км.
16. Підсумки підводяться для кожної категорії окремо:
- для голубів першість визначається за максимальною середній швидкості не залежно від статі;
- для голубівників першість визначається за найменшою сумою коефіцієнтів кращих трьох голубів у даному змаганні (голубівники, котрі не мають 3-х голубів у заліку, в цій номінації участі не приймають);
- для клубів першість визначається за найменшою сумою коефіцієнтів кращих трьох голубівників у даному змаганні (клуби, які не мають трьох голубівників з трьома заліковими голубами кожний, у цій номінації участі не приймають).
18. Переможці даного змагання отримують нагороди та грошові призи, за наявності сформованого призового фонду. Фонд формується з коштів, виділених клубом-учасником змагання.
19. Не дотримання хоча б одного з пунктів даної умови змагання веде до анулювання результатів змагання для порушника (окремого голубівника або клубу).
20. Підсумки даного змагання, фото та відео матеріали будуть розміщені на сайті ФГСУ, опубліковані окремим каталогом та передані в F.C.I.


Розробив: Головний суддя ФГСУ Крицький В.В.

Категорія: Інші | Додав: vladimir (27.08.2013)
Переглядів: 1485 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]