Всеукраїнська громадська організація

ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

La Fédération colombophile de l' Ukraine

Каталог статей
Меню сайту


Форма входа

Категорії розділу
Статті Крицького В.В. [16]
Інші [25]
Статті різних авторів


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


счетчик посещений
Матеріали сайту передруковувати тільки з дозволу адміністрації сайту
Вітаю Вас, Гость · RSS 20.04.2018, 21:04:32
Головна » Статті » Інші

Одна країна - три федерації

Одна країна - три федерації


    
Зі скорботою хочемо констатувати, що наша заява викликана діями наших «колег», якщо їх так можна назвати, з УНФ (Української національної федерації). Це громадська організація, яка була в 2012 р. перекуплена Коцуром Павлом Миколайовичем (м.Тернопіль) у її колишнього президента Бойко Миколи Миколайовича (Київська область), тобто за певну «мзду» Бойко М.М. вийшов зі складу засновників, а його місце зайняв Коцур П.М. і фактично проголосив себе новим президентом цієї громадської організації. Хоча формально було проведено збіговисько у складі 15-ти осіб, яке, в наслідок, назвали конференцією, про це можна прочитати на сайті цієї організації www.unf-psgeons.com
     
Напередодні перепродажу на звітно-перевиборній конференції громадської організації ВГО «Національна федерація любителів поштово-спортивних голубів» (далі ВГО «НФЛПСГ») Бойко М.М. чинилася недовіра, а новим президентом ВГО «НФЛПСГ» був обраний Свердел Руслан Петрович. Так, як на дану конференцію був запрошений, в якості гостя,  представник від ВГО «ФГСУ», а також є відео матеріал цієї конференції, то дана конференція була проведена в рамках норм і правил чинного законодавства «Про громадські об'єднання», і можна констатувати, що Свердел Руслан був обраний правильно і законно. Таким чином, Бойко М.М. скоїв аферу, по-іншому такі дії назвати не можна. А в результаті виявилося два претенденти на одну посаду - президента ВГО «НФЛПСГ». Взагалі продаж громадської організації або точніше покупка місця в списку засновників, це нонсенс.
     
Оскільки, останні 10-ть років ВГО «НФЛПСГ» представляла Україну в міжнародній федерації голубиного спорту (F.C.I.), то Свердел Р.П. своєчасно оформив відповідні документи і направив їх у F.C.I., чим підтвердив зобов'язання України перед цією організацією і свої повноваження. Далі він зайнявся перереєстрацією ВГО «НФЛПСГ», оскільки термін легітимності її минув.
    
Представники Коцура П.М. теж зайнялися перереєстрацією купленої громадської організації, а за фактом - реєстрацією нової організації під назвою всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська національна федерація любителів поштово-спортивного голубівництва» (ВГО «ВНФЛПСГ»). Де факто всі розуміли, що Коцур П.М. купував не громадську організацію, а представництво від України у F.C.I.  Для того, щоб надати помпезності, коротко назвали цю громадську організацію «Українська національна федерація». Як говорить народна мудрість, як корабель назвеш, так він і попливе. Подив викликає робота найнятих Коцуром П.М. юристів, які виконували роботу по реєстрації його організації. Невже вони не знайомі з Законом про громадські організації, з Законом про федерації, з Законом про національні організації і т.д.? Як міг Мін'юст України зареєструвати організацію з такою назвою, в якому поплутані юридичний статус громадської організації (всеукраїнська громадська організація) з власне назвою організації (федерація поштово-спортивного голубівництва)? Невже їм невідомо, що статус «національна» присвоюється федерації вищестоящим керівним органом, а не вписується в назву юристом, і що статус «всеукраїнська» і «національна» не можуть бути присутніми одночасно. Але, як говориться, що маємо, те маємо. Далі в організації, якою керував Коцур П.М., почалася компанія по вербуванню нових членів, слів і обіцянок не шкодували: обіцяли голубовози, голубів з Бельгії та Голландії, родові кільця, програми для розрахунків, гроші та інше, інше, інше, і все як би даром, незважаючи на істину, що «безкоштовний сир буває тільки у мишоловці». Саме образливе для всіх розсудливих голубівників є те, що спочатку лідери цієї організації розділили всіх голубівників-спортменів на своїх та чужих, на панів, бояр і холуїв, бидло, на тих, хто в законі і шісток. Основна частина голубівників це зрозуміла, але як завжди, знайшлися й такі, які й батька продадуть і в церкві тихо можуть зробити непристойність. Про малі клуби і їхні проблеми, яких більшість в Україні, навіть і не згадується в діяльності УНФ. Після реєстрації в Мін'юсті УНФ виявилося, що федерація є, але повністю відсутні первинні організації, тобто клуби в регіонах. Жоден з існуючих клубів, який нібито входить до УНФ (ВГО «НФЛПСГ») не має державної реєстрації або легалізації в органах юстиції (реєстраційній палаті), всі клуби УНФ - це фантоми, за фактом нібито є, а юридично їх немає. Генерали виявилися без армії, як любить повторювати голубівник з Тернопільщини Войтко В.
     
Захопившись обіцянками, які в результаті не були виконані, керівники УНФ, ведучи паралельно підривну пропаганду серед несвідомої і неосвіченої частини голубівників проти, офіційно діючих в Україні, федерацій голубиного спорту, своєчасно не змогли врегулювати свої питання представництва у F.C.I. За цей час ці керівники та їх помічники (всі їх фото представлені на сайті www.unf-psgeons.com) проявили себе не в зовсім пристойному вигляді в Бельгії та Голландії, в Україні на голубодромі у Генічеську у 2012 р., та й в Словаччині теж. Ми не будемо описувати їх походеньки, їх давно вже знає більша частина голубівників, як України, так і зарубіжжя. Якщо хтось у чомусь сумнівається, то може подзвонити пані Марті ванн Гілл або пану Лімбургу. Вся Європа здригається, коли чує прізвища цих лихих хлопців. Їх «безпардонна» і нахабна поведінка на 33-ій Олімпіаді F.C.I. у Нітрі (Словаччина) призвела до шоку всю світову публіку, присутню на урочистому вечорі та конгресі F.C.I., і тільки своєчасна реакція і дипломатичний підхід президента F.C.I. пана Х. Терезо ​​врятували Україну від повного фіаско у F.C.I.  На конгресі F.C.I. їм була дана чітка безапеляційна відповідь «шукайте компроміс у себе в країні, Україна вже представлена ​​в F.C.I. двома легітимними організаціями, які мають на це право і жирна крапка». У той же час, президент F.C.I. пан Х. Терезо ​​двічі повторив членам спільної офіційної делегації від України, представленої членами ВГО «ФСГУ» та ВГО «АЛПСГ»: «Ми будемо мати справу, тільки з офіційними представниками від України, якими є ваші організації, які представили спільну колекцію!». Уважний читач запитає: «А, чим підтверджується офіційність організацій, що представили колекцію голубів на Олімпіаду?» Відповідаємо: «Документами від Міністерства науки і культури, у справах молоді та спорту».
    
Шановний читач, якщо Ви думаєте, що керівники УНФ послухали рекомендації керівництва F.C.I., то помиляєтеся. Ще до поїздки на Олімпіаду у Нітру  Коцур П.М. з зрозумілих причин зняв з себе повноваження керівника УНФ, тобто ВГО «ВНФЛПСГ», тимчасово віддав свої повноваження віце-президенту Когуту Ігорю Володимировичу. Спочатку Когут І.В. взявся жваво за роботу, але потім розібрався, в яку непристойну метушню він вплутався і «дав задній хід». За останньою інформацією, він відмовився від цієї роботи і тепер, на тлі нової галасливої ​​наклепницької кампанії готує звітно-виборну конференцію за вибором нового президента УНФ. На контакти з керівниками ВГО «ФСГУ» та ВГО «АЛПСГ» ніхто не виходив.
    
У всій цій плутанині не можна не відзначити роль, яку зайняв голубівник з Тернопільської області Войтко Віктор. Він виступив у ролі шістки, яка намагається і своїм підсолодити, і чужим напакостити. Два роки тому він і Тернопільське об'єднання клубів, в якому він перебуває, були членами ВГОО «ФГСУ». Отримали клубну програму, Войтко В. навчили як користувача і суддю. У 2011 р. Тернопільське об'єднання зайняло 1-е місце серед 19 клубів, учасників чемпіонату України (див. каталог). Кращі голуби цього об'єднання увійшли до колекції для подання до Кубку Європи у Будапешті і т.д. Що ще потрібно для повного щастя голубівника? Але як швидко змінюються пріоритети, а разом з ними і совість. Від поїздки на Кубок відмовилися, потім, мовчки, залишили ФГСУ, і полився невдячний потік бруду на адресу ФГСУ, і в голові цього потоку виявився, маріонетка Войтко В. Ця невдячна роль вказує на психотип актора, який її виконує. Це саме той тип, який і батька продасть і в церкві ...., як говорилося вище. Прикриваючись пишномовними фразами і гаслами, він розгорнув бурхливу кампанію на форумі дніпропетровського сайту www.goluby-dnepr.ucoz.ua (а не сайті УНФ), поставляючи некоректну інформацію на форум і ухиляючись від прямих відповідей, цей тип, сподіваючись, що він працює на користь УНФ, насправді завдає ще більшої шкоди її репутації. Це завдяки його діяльності на форумі з'явився лист Бойко М.М. в Генеральну прокуратуру про протизаконні дії щодо нього та ролик із заявою Бойко М.М. і перекладом Васильєва С., від яких вся голубина громадськість прийшла в жах. До речі в оприлюдненому ролику Васильєв С. переводить заяву переляканого Бойко М.М. навмисне дуже не точно, часом переводить навіть те, чого Бойко М.М. і не говорить. Вся інформація, яка виходить від Войтко В. і з'являється на сайті УНФ просякнута брехнею і ненавистю до керівників і рядових членів ВГО «ФСГУ» та ВГО «АЛПСГ», наведемо кілька прикладів.
     
Так за даними сайту УНФ в цій організації на обліку перебуває 3000 членів, реально - там набереться від сили 300 чол. При цих цифрах на звітно-виборній конференції для її законності повинно бути присутнім 51% від облікового складу, тобто 1530 чол., або реально хоча б 153 чол., тоді вибори президента будуть законними.
    
З регіонів надходить на нашу адресу інформація, що віце-президент асоціації голубівників Ковальов М.П. обдзвонює любителів декоративних голубів і запрошує їх до Києва на звітно-виборну конференцію УНФ (ВГО «НФЛПСГ»), виходить, що «декоративщики» будуть забезпечувати кворум спортивної федерації? Цікавий поворот подій!
    
На сайті УНФ повідомляється, що представники УНФ Когут І. і Васильєв С. спілкувалися з делегаціями Румунії, Болгарії та Мальти, які висловили обурення діями керівників офіційної делегації від України. Знову брехня, керівники офіційної делегації від України після конгресу F.C.I. розмовляли з президентом румунської федерації Флорином Біланом і головним арбітром федерації Маріусом Тундук, і представниками Болгарської делегації, то ніхто з них не висловив якогось непорозуміння, а тільки підтримали нас. Ми бачили, як Коцур І. і Васильєв С. розмовляли з одним з членів мальтійської делегації, ми не чули, що говорив мальтієць, але впевнені, якби він дізнався про
всі пригоди його співрозмовників, то, напевно, відрікся від усього, про що з ними говорив.
     
Повідомляється також, що тільки УНФ провела відбіркову виставку у Львові, забувши, що і ФГСУ провела VI Олімпіаду у Чернівцях, маючи на руках офіційне запрошення на 33-тю Олімпіаду F.C.I. І так далі, брехня, брехня і так у всьому.
    
Тепер про документи, що виставляються на сайті УНФ. Від кожного документа тхне фальшивкою, для людини, яка хоча б трохи в цьому розбирається - це очевидно.
    
Якщо врахувати всю інформацію відому про основних фігурантів скандалів навколо ВГО «НФЛПСГ» і колишнього її президента Бойко М.М., то їхні діяння підпадають під Ст.189 ч.2 КПК України (вимагання) та Ст.355 КПК України (примушування до виконання або не виконання цивільно-правових обов'язків), а Бойко М.М. - Ст.190 КПК України (шахрайство), тому, панове, схаменіться, що ви творите!
     
І все ж, не дивлячись на цей бруд, керівники ВГО «ФСГУ» та ВГО «АЛПСГ» заявляють про прихильність до мирного вирішення проблем у голубиному спорті України. Двері цих організацій відкриті для всіх, без винятку, голубівників-спортсменів і клубів України західних і східних, північних та південних областей. Ці громадські організації, об'єднавшись в єдиний союз, стали володіти величезним потенціалом і можливостями: це поїздки на Олімпіади та Кубки Європи, проведення змагань на наддалеких дистанціях, програмне забезпечення клубів, загальна база розрахунків та багато іншого. В даний час в ці організації влилися молоді, грамотні і енергійні голубівники, здатні працювати на користь голубиного спорту України. У 2013 році намічено провести ряд заходів спрямованих на проведення спільних змагань, підведення підсумків і проведення Всеукраїнської Олімпіади. Особливу увагу у спільній діяльності ВГО «ФСГУ» та ВГО «АЛПСГ» буде приділено малим клубам з чисельністю голубівників до 20 чоловік. Всеукраїнські правила будуть вдосконалені таким чином, щоб малі клуби могли змагатися на рівні великих клубів з чисельністю голубівників понад 20 осіб. Особливе місце буде приділено молодіжній програмі, оскільки зазначено, що голубиний спорт «старіє», а приплив молодих голубівників практично відсутній. Буде багато уваги приділено голубиному спорту на марафонських і наддалеких дистанціях. Адже саме цей вид змагань голубів в Україні був раніше пріоритетним, що і приваблювало західних голубівників в Україну.
    
Давайте разом, люблячи свою Україну, займатися голубиним спортом в задоволення собі і на радість своїм родинам! Слава Україні!!


Президія ВГО «АЛПСГ»
Президія ВГО «ФСГУ»

Категорія: Інші | Додав: vladimir (09.02.2013)
Переглядів: 753 | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]